RSS
czwartek, 23 stycznia 2014
Ogłoszenie na Jelonce

Poszukuję kilku rozsądnych osób do założenia stowarzyszenia i/lub partii w celu zainicjowania koniecznych zmian na poziomie regionu i kraju. To co się wokół dzieje nie powinno dłużej trwać. Podłość władz każdego szczebla niszczy nasze miejscowości, nasz kraj, niszczy nas. Bezczynność jest zgodą na zło które nas otacza. Chcecie, by Wasze dzieci tak żyły? By tak żyli Wasi Rodzice? Zmiany jesteśmy winni naszym bliskim i sobie. Marzę o pozbawieniu polityków i urzędników władzy i zastąpienie ich głosowaniami obywateli w każdej sprawie na poziomie regionów i kraju na wzór Szwajcarii. Ograniczenie liczby urzędów i ich pracowników - darmozjadów. Społeczną ocenę pracy i przydatności pozostałych urzędników z możliwością ich natychmiastowego usuwania. Znajdziecie mnie, Moi Drodzy, na YT i blogu.

17:09, mostrag
Link Komentarze (1) »
środa, 22 stycznia 2014
Załóżmy partię...

  Chcę założyć stowarzyszenie i/lub partię, których cele będą zupełnie inne niż tych istniejących dotychczas. Uważam, że nie należy dzielić społeczeństwa na tych z prawa i z lewa, ale zawsze kierować się rozumem, rozsądkiem, tym co dobre dla wszystkich, a jak się nie da dla wszystkich, to przynajmniej dla większości. Partię nie wodzowską, jak każda z obecnych w sejmie. Egoizm, na którym jest oparta ekonomia całego współczesnego świata, wydaje mi się przyczyną wszelkiego zła. Marzy mi się społeczeństwo oparte na altruizmie - będące rajem na miarę naszych, ludzkich, możliwości. Postuluję likwidację sejmu i senatu i zastąpienie tych skłócających nas instytucji możliwością głosowania przez wszystkich obywateli w każdej sprawie. Podobnie zlikwidowałbym rady miast i gmin i oddałbym bezpośredni głos mieszkańcom. Kroki takie zlikwidowałyby możliwości korupcji i pozbawiły pasożytów władzy. Poparcie społeczne dla takiego ugrupowania, zobrazowane głosami w wyborach szacuję na 30 do nawet 80 procent. Znajdziecie mnie, Moi Drodzy, na YT i blogu. Pozdrawiam wszystkich rozsądnych i chcących normalnie żyć. Dariusz Mostrąg derem@gazeta.pl

00:34, mostrag
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 06 stycznia 2014
Jan Pietrzak

Nie dziw się Pietrzaku Janie

że kiepskie masz poważanie

większość cię błaźnie pamięta

jak startowałeś na prezydenta

kpiąc z nas, obywateli -

trefnisia na stołku nie chcieli

- skończyła się twoja kariera

coraz ci bliżej do zera

 

 

21:19, mostrag
Link Dodaj komentarz »
Bozia...

Pracowała tylko sześć dni w swoim życiu.

21:17, mostrag
Link Dodaj komentarz »
Dziś jestem sam...

Jutro będzie nas kilkoro.

Pojutrze kilkanaścioro

za trzy dni będzie nas kilkudziesięcioro

za cztery kilkaset

za pięć kilka tysięcy.

Za tydzień ten świat będzie już na zawsze normalny... 

21:17, mostrag
Link Dodaj komentarz »
Politycy... oj, będzie bieda.

 

               POLITYCY  !

                                                                                      społeczeństwo   się   teraz   z   wami

         PORACHUJE

               czas na was21:17, mostrag
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 03 grudnia 2013
Brudzia z Brudzińskim Joachimem - wzorowym chrześcijaninem.

Próżnoś repliki się spodziewał

Nie dam ci prztyczka ani klapsa.

Nie powiem nawet pies cię jebał

- bo to mezalians byłby dla psa.

Tu mówił Tuwim.

A ja powiem... jednak, że

jebał cię pies Joachimie,

wzorowy chrześcijaninie

i pospolity chamie.

Nadszedł czas by usunąć

tych chamów z polityki. 

00:09, mostrag
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 19 listopada 2013
Bóg nie istnieje. Boga nie ma. Dowód piętnasty - pieniądze.

   Dolary, franki, euro, ruble, korony, pesety, forinty, wszystkie inne waluty świata i - oczywiście - złotówki też. Gdyby naiwni wierni nie płacili oszukującym ich kapłanom wszelkich religii, ci by ich nie oszukiwali! Oszukiwani płacą za to, że są oszukiwani. Oszuści za darmo by nie oszukiwali. Wszelkich bogów utrzymują przy niby-życiu pieniądze ich wyznawców. Jacy nędzni są ci Wasi bogowie skoro potrzebują Waszych pieniędzy by istnieć. Bez pieniędzy bogowie by po prostu zdechli i taki ich czeka wcześniej czy później marny los. Zacznijcie w końcu sami myśleć. Również nad tym co i ja mówię. Przecież też mógłbym chcieć Was oszukać. Choć nie mam w tym interesu w przeciwieństwie do Waszych kapłanów.

13:14, mostrag
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 19 maja 2013
Bóg nie istnieje. Boga nie ma. Dowód czternasty - boskie morderstwa.

   Personifikując Boga przypisaliśmy mu rolę mordercy, mordującego niewinnych synów z egipskich rodzin, mordującego ludzi w holokauście potopu, mordującego całe miasta (Sodoma i Gomora), mordującego pierwszą żonę Hioba i dziesięcioro ich dzieci dla wygrania zakładu z Szatanem, mordującego - za grzech pierworodny - nas wszystkich.

  Stworzyliśmy Boga na swój obraz i podobieństwo.  Smutne.

09:32, mostrag
Link Komentarze (1) »
Bóg nie istnieje. Boga nie ma. Dowód trzynasty - gniew.

   Gniew jest, według religii, jednym z siedmiu naszych grzechów głównych i Bogu, najzwyczajniej, nie przystoi... Niestety, gniew jest grzechem wielokrotnie przez Boga popełnianym ponieważ to ludzie Boga stworzyli. Zajrzyjcie, moi drodzy, do Pisma Świętego(?). Nic skuteczniej nie wyleczy Was z  zabobonu.

 

  

09:18, mostrag
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3 , 4